Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

2022/2023 Grupa V

Telefony alarmowe

Dzieci uczestniczyły w zajęciach pt. 112 Telefony alarmowe w Bibliotece Pedagogicznej w Łasku. Pani z biblioteki przybliżyła przedszkolakom pracę właściwych służb ratowniczych oraz specyfikę zgłoszeń związanych z zagrożeniem życia.

Mikołajki

06.12.2022
Mikołajki

Mikołajki

06.12.2022

6 grudnia do naszego przedszkola zawitał św. Mikołaj. Dzieci już od samego rana wypatrywały go przez okno. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas z workiem pełnym prezentów. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i świątecznej atmosferze.

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Dzieci uwielbiają bajeczki. Każda książka ma bohatera. Takie postacie bajkowe zawitały w naszej grupie. Był Harry Potter, Spider-Man, Elsa, księżniczki, czarownica i inne postacie. Świętowanie Dnia Postaci z Bajek było doskonałym pretekstem do głośnego czytania bajek, opowiadań, wyjątkowych historii.

Dzień Uśmiechu

5 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Uśmiechu.  Głównym celem było uświadomienie dzieciom znaczenia optymistycznego podejścia do życia. Uśmiech nic nas nie kosztuje, a jak wiele może znaczyć dla drugiego człowieka. 

Inspiracje jesienne

Jesień to pora roku, która ma w sobie coś magicznego. Kojarzy się przede wszystkim z barwami i liśćmi. Malowany krajobraz, piosenki i wiersze o pięknej złotej jesieni były inspiracją dzieci do działań plastycznych.

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka to kultywowanie tradycji w naszej grupie. Dzieci wykazały się twórczym działaniem oraz stymulacją wrażeń słuchowo – wzrokowych. Ułożyły z liter i odczytały napis „Dzień Przedszkolaka”, kończyły zdania związane z ulubionymi zabawami w przedszkolu.

Dobre maniery

19.09.2022
Dobre maniery

Dobre maniery

19.09.2022

Dobre maniery to nauka zasad wychowania. Sześciolatki uczą się w przedszkolu, jak należy zachowywać się w różnych sytuacjach. Trudne zasady dobrego wychowania dzieci poznały w formie wierszyków, które wysłuchały podczas czytania w Bibliotece Pedagogicznej.