Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

2022/2023 Grupa III

Międzynarodowy Dzień Kota

17 lutego obchodziliśmy w przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kota. Celem obchodów tego dnia było zwrócenie uwagi na potrzebę pomagania bezdomnym zwierzętom. W piątek wszystkie dzieci upodobniły się do czworonożnych przyjaciół...

Bal Karnawałowy

W dniu 31.01.2023 r. odbył się - Bal Karnawałowy. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, ale także za zwierzątka. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, Batman-ów, biedronki, tygrysy, itd.

Witaj Święty Mikołaju

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany gość. Nie mógł to być nikt inny jak św. Mikołaj. Każda grupa przedszkolna solidnie przygotowywała się do spotkania z Mikołajem. Dzieci uczyły się różnych piosenek, wierszyków, aby w dniu wizyty zaprezentować się jak najlepiej.

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim misiem. Zajęcia rozpoczęliśmy od zaproszenia swoich przyjaciół – misiów do wspólnej nauki i zabawy.

Dzień Uśmiechu

W środę 5 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Uśmiechu”. Symbolem tego święta jest doskonale wszystkim znana żółta, uśmiechnięta buzia.