KLAUZULA INFORMACYJNA

10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.

Grupa I

Nasza grupa liczy 11 dziewczynek i 12 chłopców. Jesteśmy bardzo dzielnymi "Maluszkami". Zadomowiliśmy się już w przedszkolu, chętnie bawimy się ze sobą i z naszymi wychowawczyniami.
Lubimy rysować, malować, lepić z plasteliny, śpiewać i tańczyć. Wspaniale układamy puzzle, obrazki z części, wznosimy budowle z klocków i konstruujemy domki dla zwierząt.
Staramy się być samodzielni, przestrzegać zasad dobrego zachowania, znamy i stosujemy zwroty grzecznościowe.
Uczymy się poznawać świat i zdobywać nowe umiejętności.
Wspaniale czujemy się w naszym przedszkolu.

Grupa II

Nasza grupa liczy 12 dziewczynek i 11 chłopców. Należą do niej trzylatki i pięciolatki.
Jesteśmy ze sobą bardzo zgrani mimo różnic wiekowych i chętnie uczęszczamy do przedszkola.
Jesteśmy ciekawi świata, pogodni, otwarci i aktywni podczas zajęć dydaktycznych.
Lubimy różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw.
Wspólnie  uczymy się zasad zgodnego współżycia w grupie. Staramy się być samodzielni  i koleżeńscy. Z chęcią uczymy się nowych wierszyków, piosenek i tańców. Bardzo też lubimy  zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań.
Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi i spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych dziecięcych twarzy. U nas edukacja łączy się z zabawą, przez co ciągle zdobywamy nowe wiadomości i umiejętności.

Grupa III

Grupa liczy 25 dzieci w tym 8 dziewczynek i 17 chłopców. Grupa jest zgrana, chętnie ze sobą spędza czas na wspólnych zabawach na dywanie i przy stolikach.
Dzieci bardzo lubią zabawy muzyczno-ruchowe i grupowe oraz wspólne czytanie bajek.
Przedszkolaki chętnie śpiewają i z dużym zainteresowaniem podejmują różne działania plastyczne.
Średniaki podczas zajęć dydaktycznych aktywnie uczestniczą, słuchają w skupieniu, wszystkie dzieci są zainteresowane zajęciami.
Przedszkolak i z grupy III, tak jak małe kotki lubią czasem pobrykać i wspólnie pobawić się. Zawsze w myśl zasady Janusza Korczaka ,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Grupa IV

Nasza grupa to wesoła gromadka składająca się z 22 sześciolatków i 2 pięciolatków. Już czwarty rok chodzimy do przedszkola i czujemy się tu wspaniale.
Jesteśmy koleżeńscy, uśmiechnięci i ciekawi świata. Interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Dużo czasu spędzamy na nauce, wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu swoich umiejętności i zdolności.
Doskonale znamy nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów, jesteśmy dla siebie mili, szanujemy swoją pracę i pracę kolegów. Kochamy śpiewać i tańczyć, chętnie też malujemy, rysujemy i lepimy z plasteliny. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym.
Lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania.
Za rok powita nas szkoła więc poznajemy litery, liczby, rozwiązujemy zagadki i rebusy. Chcemy się pochwalić, że wielu z nas już potrafi czytać i pisać.
W naszej grupie pracują dwie panie Anie, pomaga nam p. Renia.

Grupa V

Grupa liczy 19 dzieci, 6 dziewczynek i 13 chłopców. Wśród nas jest 4 pięciolatków i 15 sześciolatków. Jesteśmy wesołą i zgrana grupą.
Lubimy się wspólnie bawić i uczyć. Do ulubionych przez nas zajęć należy: eksperymentowanie, poszukiwanie, malowanie, rysowanie, rozwiązywanie zagadek i zadań logicznych, uwielbiamy zabawy muzyczne i ruchowe.
Chętnie recytujemy wiersze, słuchamy bajek i opowiadań, korzystamy z biblioteczki przedszkolnej oraz wspólnie bawimy się w teatr. Lubimy się uczyć, poznawać literki, cyferki i świat, który nas otacza. Bardzo lubimy zabawy matematyczne, doskonale liczymy. Chętnie wznosimy budowle z klocków, układamy puzzle.
Lubimy zabawy w ogrodzie przedszkolnym, spacery i wycieczki. Gimnastyka to bardzo ważna dla nas sprawa, ruch to przecież zdrowie i świetna zabawa.
Chętnie uczestniczymy w warsztatach plastycznych i kulinarnych, prowadzimy różnorodne hodowle i uprawy.
W naszej grupie miło i ciekawie spędzamy wspólnie czas. Nazywamy siebie odkrywcami świata.