Informacja Administratora

Grupa I

Grupa I liczy 25 dzieci w tym 10 dziewczynek i 15 chłopców. Grupa jest zgrana, chętnie ze sobą spędza czas na wspólnych zabawach na dywanie i przy stolikach. Dzieci bardzo lubią zabawy muzyczno-ruchowe i grupowe oraz wspólne czytanie bajek. Maluszki bardzo polubiły różnych książkowych bohaterów: Kicię Kocie, Wesołego Potwora i Krowę Matyldę. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem podejmują różne działania plastyczne. Przedszkolaki z grupy I, tak jak małe kotki lubią czasem pobrykać i wspólnie pobawić się. Zawsze w myśl zasady Janusza Korczaka ,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Grupa II

Do grupy II uczęszcza 9 czterolatków i 13 trzylatków. Wśród nich jest 7 dziewczynek i 15 chłopców.

Dzieci szybko zaadoptowały się w przedszkolu. Zostały bardzo dobrze przygotowane przez rodziców do roli przedszkolaka. Są niezwykle samodzielne, śmiałe i pogodne.
Chętnie bawią się w sali i w ogrodzie, chodzą na spacery. Lubią śpiewać, tańczyć, rysować.

Grupa III

Zawsze roześmiane „Misiaczki” to my.

Jesteśmy dzielnymi przedszkolakami. Nasza grupa liczy 25 dzieci,  w tym  12 dziewczynek i 13 chłopców. Każdy nasz dzień wypełniony jest radosną zabawą.
Lubimy przychodzić do przedszkola, chętnie i z radością uczestniczymy w dowolnych oraz zorganizowanych zabawach i zajęciach.
Bardzo lubimy rysować, lepić z plasteliny oraz śpiewać i tańczyć. Z chęcią uczymy się rymowanek, wierszyków, słuchamy bajek i uczestniczymy w zabawach ruchowych.

Jesteśmy mistrzami w konstruowaniu budowli z klocków. Świetnie radzimy sobie z układaniem puzzli,  polubiliśmy grę w domino.
Lubimy zabawy integracyjne, poznajemy siebie, kolegów i swoje przedszkole. Dużo czasu przeznaczamy na doskonalenie czynności samoobsługowych.
Staramy się być samodzielni, koleżeńscy, przestrzegać zasad dobrego zachowania i pamiętać o stosowaniu form grzecznościowych.

Jesteśmy bardzo ciekawi świata, chętnie obserwujemy
i poznajemy otoczenie, zdobywamy nowe umiejętności.

Bardzo lubimy zabawy w ogrodzie przedszkolnym i wspólne spacery.

W naszej grupie czujemy się bezpiecznie, każdy jest ważny, potrzebny i szczęśliwy.

Grupa IV

Grupa IV liczy 23 dzieci, 10 dziewczynek i 13 chłopców.

Tworzymy bardzo zgraną grupę, jesteśmy otwarci, radośni, koleżeńscy a przede wszystkim pomocni.
Każdy dzień zaczynamy od porannej gimnastyki.
Podczas zajęć uważnie słuchamy i pracujemy. Uwielbiamy zabawy konstrukcyjne, manipulacyjne oraz muzyczne i plastyczne.
Często jako zabawę wybieramy układanie puzzli.

Bardzo lubimy zabawy na placu zabaw oraz spacery podczas których możemy poznawać okolicę
i podziwiać otaczającą nas przyrodę.
Uczymy się jak poprawnie przechodzić przez ulicę oraz jak należy zachowywać się w miejscach publicznych.

Każdy z nas zna zwroty grzecznościowe, których używa codziennie.

Wspólnie organizujemy różne zawody i konkursy.

Grupa V

Grupa V to nasza drużyna, 18 dzieci sześcioletnich i 1 siedmiolatek. Najważniejszą naszą sprawą jest wspólna praca i zabawa. Sięgamy po marzenia, chcemy poznawać świat, w lepszy zmieniać. Każdy z nas ma jakiś talent, ktoś buduje, maluje, muzykuje, liczy lub recytuje. Zdolności swoje rozwijamy i zawsze sobie pomagamy. Lubimy śpiewać, mówić, krzyczeć, ale czasem wolimy ciszę. Z nami zawsze jest wesoło, mamy przyjaciół wkoło. Mądrych, miłych, wyjątkowych do współpracy wciąż gotowych. W naszej grupie jest nauka, jest zabawa. Zgrana drużyna to podstawa.