Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grupy

Grupa I

Grupa I liczy 25 dzieci w tym 10 dziewczynek i 15 chłopców. Grupa jest zgrana, chętnie ze sobą spędza czas na wspólnych zabawach na dywanie i przy stolikach. Dzieci bardzo lubią zabawy muzyczno-ruchowe i grupowe oraz wspólne czytanie bajek. Maluszki bardzo polubiły różnych książkowych bohaterów: Kicię Kocie, Wesołego Potwora i Krowę Matyldę. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem podejmują różne działania plastyczne. Przedszkolaki z grupy I, tak jak małe kotki lubią czasem pobrykać i wspólnie pobawić się. Zawsze w myśl zasady Janusza Korczaka ,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.


Grupa II

Do grupy II uczęszcza 9 czterolatków i 13 trzylatków. Wśród nich jest 7 dziewczynek i 15 chłopców. 

Dzieci szybko zaadoptowały się w przedszkolu. Zostały bardzo dobrze przygotowane przez rodziców do roli przedszkolaka. Są niezwykle samodzielne, śmiałe i pogodne.
Chętnie bawią się w sali i w ogrodzie, chodzą na spacery. Lubią śpiewać, tańczyć, rysować. 


Grupa III

Zawsze roześmiane „Misiaczki” to my.

Jesteśmy dzielnymi przedszkolakami. Nasza grupa liczy 25 dzieci,  w tym  12 dziewczynek i 13 chłopców. Każdy nasz dzień wypełniony jest radosną zabawą.
Lubimy przychodzić do przedszkola, chętnie i z radością uczestniczymy w dowolnych oraz zorganizowanych zabawach i zajęciach. 
Bardzo lubimy rysować, lepić z plasteliny oraz śpiewać i tańczyć. Z chęcią uczymy się rymowanek, wierszyków, słuchamy bajek i uczestniczymy w zabawach ruchowych.

Jesteśmy mistrzami w konstruowaniu budowli z klocków. Świetnie radzimy sobie z układaniem puzzli,  polubiliśmy grę w domino.
Lubimy zabawy integracyjne, poznajemy siebie, kolegów i swoje przedszkole. Dużo czasu przeznaczamy na doskonalenie czynności samoobsługowych.
Staramy się być samodzielni, koleżeńscy, przestrzegać zasad dobrego zachowania i pamiętać o stosowaniu form grzecznościowych.

Jesteśmy bardzo ciekawi świata, chętnie obserwujemy
i poznajemy otoczenie, zdobywamy nowe umiejętności.

Bardzo lubimy zabawy w ogrodzie przedszkolnym i wspólne spacery.

W naszej grupie czujemy się bezpiecznie, każdy jest ważny, potrzebny i szczęśliwy.


Grupa IV

Grupa IV liczy 23 dzieci, 10 dziewczynek i 13 chłopców.  

Tworzymy bardzo zgraną grupę, jesteśmy otwarci, radośni, koleżeńscy a przede wszystkim pomocni.
Każdy dzień zaczynamy od porannej gimnastyki.
Podczas zajęć uważnie słuchamy i pracujemy. Uwielbiamy zabawy konstrukcyjne, manipulacyjne oraz muzyczne i plastyczne.
Często jako zabawę wybieramy układanie puzzli.

Bardzo lubimy zabawy na placu zabaw oraz spacery podczas których możemy poznawać okolicę
i podziwiać otaczającą nas przyrodę.
Uczymy się jak poprawnie przechodzić przez ulicę oraz jak należy zachowywać się w miejscach publicznych. 

Każdy z nas zna zwroty grzecznościowe, których używa codziennie. 

Wspólnie organizujemy różne zawody i konkursy.


Grupa V

Grupa V to nasza drużyna, 18 dzieci sześcioletnich i 1 siedmiolatek. Najważniejszą naszą sprawą jest wspólna praca i zabawa. Sięgamy po marzenia, chcemy poznawać świat, w lepszy zmieniać. Każdy z nas ma jakiś talent, ktoś buduje, maluje, muzykuje, liczy lub recytuje. Zdolności swoje rozwijamy i zawsze sobie pomagamy. Lubimy śpiewać, mówić, krzyczeć, ale czasem wolimy ciszę. Z nami zawsze jest wesoło, mamy przyjaciół wkoło. Mądrych, miłych, wyjątkowych do współpracy wciąż gotowych. W naszej grupie jest nauka, jest zabawa. Zgrana drużyna to podstawa.