Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grupy

Grupa I

Grupa I liczy 25 dzieci w tym 10 dziewczynek i 15 chłopców. Grupa jest zgrana, chętnie ze sobą spędza czas na wspólnych zabawach na dywanie i przy stolikach. Dzieci bardzo lubią zabawy muzyczno-ruchowe i grupowe oraz wspólne czytanie bajek. Maluszki bardzo polubiły różnych książkowych bohaterów: Kicię Kocie, Wesołego Potwora i Krowę Matyldę. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem podejmują różne działania plastyczne. Przedszkolaki z grupy I, tak jak małe kotki lubią czasem pobrykać i wspólnie pobawić się. Zawsze w myśl zasady Janusza Korczaka ,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.


Grupa II

Do grupy II uczęszcza 9 czterolatków i 13 trzylatków. Wśród nich jest 7 dziewczynek i 15 chłopców. 

Dzieci szybko zaadoptowały się w przedszkolu. Zostały bardzo dobrze przygotowane przez rodziców do roli przedszkolaka. Są niezwykle samodzielne, śmiałe i pogodne.
Chętnie bawią się w sali i w ogrodzie, chodzą na spacery. Lubią śpiewać, tańczyć, rysować. 


Grupa III

Zawsze roześmiane „Misiaczki” to my.

Jesteśmy dzielnymi przedszkolakami. Nasza grupa liczy 25 dzieci,  w tym  12 dziewczynek i 13 chłopców. Każdy nasz dzień wypełniony jest radosną zabawą.
Lubimy przychodzić do przedszkola, chętnie i z radością uczestniczymy w dowolnych oraz zorganizowanych zabawach i zajęciach. 
Bardzo lubimy rysować, lepić z plasteliny oraz śpiewać i tańczyć. Z chęcią uczymy się rymowanek, wierszyków, słuchamy bajek i uczestniczymy w zabawach ruchowych.

Jesteśmy mistrzami w konstruowaniu budowli z klocków. Świetnie radzimy sobie z układaniem puzzli,  polubiliśmy grę w domino.
Lubimy zabawy integracyjne, poznajemy siebie, kolegów i swoje przedszkole. Dużo czasu przeznaczamy na doskonalenie czynności samoobsługowych.
Staramy się być samodzielni, koleżeńscy, przestrzegać zasad dobrego zachowania i pamiętać o stosowaniu form grzecznościowych.

Jesteśmy bardzo ciekawi świata, chętnie obserwujemy
i poznajemy otoczenie, zdobywamy nowe umiejętności.

Bardzo lubimy zabawy w ogrodzie przedszkolnym i wspólne spacery.

W naszej grupie czujemy się bezpiecznie, każdy jest ważny, potrzebny i szczęśliwy.


Grupa IV

Grupa IV liczy 23 dzieci, 10 dziewczynek i 13 chłopców.  

Tworzymy bardzo zgraną grupę, jesteśmy otwarci, radośni, koleżeńscy a przede wszystkim pomocni.
Każdy dzień zaczynamy od porannej gimnastyki.
Podczas zajęć uważnie słuchamy i pracujemy. Uwielbiamy zabawy konstrukcyjne, manipulacyjne oraz muzyczne i plastyczne.
Często jako zabawę wybieramy układanie puzzli.

Bardzo lubimy zabawy na placu zabaw oraz spacery podczas których możemy poznawać okolicę
i podziwiać otaczającą nas przyrodę.
Uczymy się jak poprawnie przechodzić przez ulicę oraz jak należy zachowywać się w miejscach publicznych. 

Każdy z nas zna zwroty grzecznościowe, których używa codziennie. 

Wspólnie organizujemy różne zawody i konkursy.


Grupa V

Grupa V to nasza drużyna, 18 dzieci sześcioletnich i 1 siedmiolatek. Najważniejszą naszą sprawą jest wspólna praca i zabawa. Sięgamy po marzenia, chcemy poznawać świat, w lepszy zmieniać. Każdy z nas ma jakiś talent, ktoś buduje, maluje, muzykuje, liczy lub recytuje. Zdolności swoje rozwijamy i zawsze sobie pomagamy. Lubimy śpiewać, mówić, krzyczeć, ale czasem wolimy ciszę. Z nami zawsze jest wesoło, mamy przyjaciół wkoło. Mądrych, miłych, wyjątkowych do współpracy wciąż gotowych. W naszej grupie jest nauka, jest zabawa. Zgrana drużyna to podstawa.